Golden - ławka z podłokietnikami oraz oparciem pikowanym w kwadraty o wysokości 108 cm od ziemi.

ław

Nowy produkt

Stylowa ławka tapicerowana z wysokim oparciem i podłokietnikami. Przeszywana w kwadraty i pikowana. Wykonana na zamówienie z tkaniny GOLDEN 206  z wybarwieniem drewna RUSTIKAL wybranej przez naszego Klienta, który zdecydował się na prezentacje swojej ławki.
                                                   

KLIKNIJ W TEN TEKST ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIE KLIENTA

Więcej szczegółów

Opis

Wybarwienie drewna Rustikal
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Gold
Wymiary Szczegółowe, niezmienne wymiary ławek, określone są na jedny ze zdjęć. Wymiary elastyczne to, szerkość maksymalna oraz wysokość oparcia.
Dane techniczne Konstrukcja z drewna bukowego, której elementy łączone są czopami, klejone i skręcane. Do siedziska zastosowano wysokogatunkową piankę typu T-30 o bardzo dużym stopniu gęstości co oznacza doskonałą twardość i bardzo dobrą sprężystość.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005   od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00