Astoria Espresso - Ławka z oparciem 108 cm od ziemi pikowana guzikami bez przeszyć

ław

Nowy produkt

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy ławkę Astoria Espresso. Prezentowany model posiada niezwykle komfortowe oparcie o wysokości 108 centymetrów, praktyczne podłokietniki umiejscowione po obydwu stronach mebla, a także wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzisko. Produkt ten, chociaż widoczny w zjawiskowym kolorze espresso, może być dostępny w dowolnie wybranej przez Państwa barwie. Na szczególną uwagę zasługuje niecodzienna, aczkolwiek stylowa dekoracja – jednokolorowy rząd guzików osadzony pośrodku oparcia. Prezentowana przez nas ława wykonana została z wysokiej jakości drewna bukowego. Siedzisko natomiast zrobione zostało z solidnej, miękkiej i równocześnie wygodnej pianki. Całość cechuje się niebywałą odpornością na urazy mechaniczne, nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji. Mebel ten, chociaż niezwykle szykowny, doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu np. jako meble do poczekalni czy hotelu. Prosty design sprawia, że świetnie wkomponuje się w pomieszczenie zaaranżowane zarówno w stylu minimalistycznym jak i klasycznym. Ława ta, to idealny dodatek do salonu, pokoju gościnnego bądź hallu.

Więcej szczegółów

Opis

Wybarwienie drewna Orzech brunat
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Platinum
Wymiary Szczegółowe, niezmienne wymiary ławek, określone są na jedny ze zdjęć. Wymiary elastyczne to, szerkość maksymalna oraz wysokość oparcia.
Dane techniczne Konstrukcja z drewna bukowego, której elementy łączone są czopami, klejone i skręcane. Do siedziska zastosowano wysokogatunkową piankę typu T-30 o bardzo dużym stopniu gęstości co oznacza doskonałą twardość i bardzo dobrą sprężystość.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005  od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00