Mont Blanc - szeroka ławka z oparciem 85 cm od ziemi pikowanym bez przeszyć jednym rzędem dwukolorowych guzików

ław

Nowy produkt

Tym razem pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkowo zjawiskową ławkę Mont Blanc. Oferowany przez nas mebel posiada szerokie siedzisko, dzięki czemu siedzenie nań będzie prawdziwą przyjemnością. Tym, co wyróżnia dostępny w naszej ofercie model, jest jego niecodzienny design oraz nowoczesne wykończenie. Niezwykle solidne, wygodne oparcie pikowane, bez przeszyć rzędem dwukolorowych guzików. Mont Blanc dostępna jest w wielu atrakcyjnych kolorach. W Państwa ręce oddajemy paletę barw, z której to będą mogli Państwo wybrać nie tylko kolor obicia, ale również samego drewna.Jak wspomnieliśmy wcześniej, konstrukcja prezentowanej ławy wykonana została z najwyższej jakości drewna. Siedzisko to miękka, odpowiednio wyprofilowana pianka. Całość doskonale się łączy, tworząc mebel na miarę XXI wieku. Ławeczka doskonale sprawdzi się w salonie, zwłaszcza przy stoliku kawowym, jako meble do restauracji, a także w hallu, bądź pokoju gościnnym bądź jako ławka do poczekalni. Solidna, a zarazem stylowa nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru dzięki tej praktycznej dekoracji.

Więcej szczegółów

Opis

Wybarwienie drewna Orzech brunat
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Platinum
Wymiary Szczegółowe, niezmienne wymiary ławek, określone są na jedny ze zdjęć. Wymiary elastyczne to, szerkość maksymalna oraz wysokość oparcia.
Dane techniczne Konstrukcja z drewna bukowego, której elementy łączone są czopami, klejone i skręcane. Do siedziska zastosowano wysokogatunkową piankę typu T-30 o bardzo dużym stopniu gęstości co oznacza doskonałą twardość i bardzo dobrą sprężystość.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005   od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00