Jaguar Silver - ławka z podłokietnikami i oparciem przeszywanym w kwadraty pikowanym o wysokości 85cm od ziemi.

ław

Nowy produkt

Mówi się, że piękno tkwi w prostocie. Tym razem pragniemy przedstawić Państwu mebel, który niewątpliwie wpisuje się w kanony nowoczesnego stylu – wysokiej klasy ławę Jaguar Silver. Prezentowany produkt posiada dwa odpowiednio wyprofilowane podłokietniki. Siedzisko oraz oparcie wykonane zostały z wysokogatunkowej pianki, miękkiej i zarazem wygodnej. Całość osadzona została na drewnianych, stabilnych nóżkach. Na szczególną uwagę zasługują szczególnie dekoracje ławy. Oparcie zostało starannie przeszyte pikowanymi kwadratami. Ta subtelna, aczkolwiek stylowa dekoracja sprawia, ze całość prezentuje się obłędnie. Ława Jaguar Silver to produkt, który bez wątpienia sprawdzi się w każdym miejscu. Modny design sprawia, że możemy postawić ją w prowadzonym przez nas lokalu (barze lub restauracji) bądź też w samym domu (salonie, pokoju dziennym lub gościnnym albo nawet w przedpokoju), idealnie się sprawdzi jako meble do kuchni. W zestawieniu ze stolikiem, również wykonanym w minimalistycznym stylu, tworzą doskonały, atrakcyjny wizualnie komplet.

Więcej szczegółów

Opis

Wybarwienie drewna Srebrny
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Platinum
Wymiary Szczegółowe, niezmienne wymiary ławek, określone są na jedny ze zdjęć. Wymiary elastyczne to, szerkość maksymalna oraz wysokość oparcia.
Dane techniczne Konstrukcja z drewna bukowego, której elementy łączone są czopami, klejone i skręcane. Do siedziska zastosowano wysokogatunkową piankę typu T-30 o bardzo dużym stopniu gęstości co oznacza doskonałą twardość i bardzo dobrą sprężystość.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005  od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00