Ławka Octopus o szerokości 135cm z oparciem gładkim o wysokości 98cm od ziemi.

ław

Nowy produkt

Ławka Octopus to w pełni uniwersalny produkt, który bez wątpienia doskonale prezentować się będzie w każdym miejscu. Walory użytkowe oferowanego przez nas mebla doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju poczekalniach (w budynkach użyteczności publicznej, urzędach, na lotniskach), w obiektach noclegowych (w hotelach i pensjonatach), w różnego rodzaju barach i restauracjach, a także w domach i mieszkaniach, zwłaszcza w salonie, przedpokoju oraz w pokoju gościnnym. Ławka Octopus dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Do wyboru zarówno barwa obicia jak i samego drewna. Zważywszy na to, iż model ten nie posiada podłokietników, siedzenie nań będzie wyjątkowo komfortowe, a sam produkt bez trudu pomieści dwie, trzy, a nawet cztery osoby. Wysokie (98 centymetrów od ziemi) oparcie zostało odpowiednio wyprofilowane. Całość jest gładka – nie posiada ozdobników oraz dekoracji. Prosty design sprawia, że model Octopus doskonale wkomponuje się w aranżację niemal każdego wnętrza.

Więcej szczegółów

Opis

Wybarwienie drewna Biały
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Gold
Wymiary Szczegółowe, niezmienne wymiary ławek, określone są na jedny ze zdjęć. Wymiary elastyczne to, szerkość maksymalna oraz wysokość oparcia.
Dane techniczne Konstrukcja z drewna bukowego, której elementy łączone są czopami, klejone i skręcane. Do siedziska zastosowano wysokogatunkową piankę typu T-30 o bardzo dużym stopniu gęstości co oznacza doskonałą twardość i bardzo dobrą sprężystość.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005  od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00