Eco-Soft / zagłówek elementowy, panele zaciągane na wymiar.

zagłówek/wezgłowie

Nowy produkt

Zagłówek elementowy na zamówienie. Do wyboru kolor i rozmiar.

Pytanie o produkt

Eco-Soft / zagłówek elementowy, panele zaciągane na wymiar.

Eco-Soft / zagłówek elementowy, panele zaciągane na wymiar.

Zagłówek elementowy na zamówienie. Do wyboru kolor i rozmiar.

Nadawca :

* Wymagane

Opis

Zagłowki standardowe Są to zagłówki wykonane na jednym kawałku płyty meblowej z jednego całkowitego kawałka matriału o wymiarze max. 100 x 240cm. Dzielą się na dwa modele, różniące się wykończeniem obrzeży. Jedne mają obrzeża naciągane a drugie wykańczane stebnówką na kant.
Co oznacza "Grubość całkowita" Na grubość całkowitą ZAGŁÓWKA ELEMENTOWEGO składają się: płyta meblowa (nośnik) o gr.1,5cm do której montowane są panele tapicerowane zbudowane z płyty MDF o gr. 0,6cm i pianka tapicerska , która ma wpływ na ostateczną, całkowitą gubość.
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Standard
Zagłówki elementowe Są to zagłówki wykonane z pojedynczych elementów tapicerowanych, montowanych na płytę meblową w celu stworzenia całóści o max. wymiarze 100 x 240cm. O wielkości całkowitej wezgłowia jak i wielkości poszczególnych elementów decyduje Klient.
Panele tapicerowane do samodzielnego montażu. Są to elementy tapicerowane o rządanych wymiarach, które mocować można przez klejenie do ściany za pomocą odpowiednich klejów lub przykręcając do innego podłóża. Rozmiarowo nie ograniczają . Szczegóły do ustalenia.
Dane techniczne Zagłówki i panele wykonywane są z płyty meblowej 16mm lub płyty MDF 6mm oraz pianki tapicerskiej i tkaniny lub skór. W zależności od potrzeb w komplecie znajdują się listwy montażowe i haki.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną