Tylko online

Casablanca 2316 - Fotel konferencyjny grubu. Oparcie pikowane guzikami, przeszywane w karo. Wys. oparcia 98cm.

# krze/fo

Nowy produkt

Konferencyjny fotel zdobiony guzikami to wyrafinowany nowoczesny mebel do pięknych wnętrz. Doskonałe kształty oraz szeroka gama kolorystyczna umożliwi Państwu dobór tego fotela do reszty wnętrza i nada mu blichtru i smaku. 

Więcej szczegółów

Opis

Wybarwienie drewna Ciemny orzech
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Grupa - STANDARD / Symbol - CASABLANCA 2314
Wymiary Szczegółowe, niezmienne wymiary krzeseł z podłokietnikami, określone są na jedny ze zdjęć. Wymiary elastyczne to, wysokość oparcia.
Dane techniczne Konstrukcja z drewna bukowego, której elementy łączone są czopami, klejone i skręcane. Do siedziska zastosowano wysokogatunkową piankę typu T-30 o bardzo dużym stopniu gęstości co oznacza doskonałą twardość i bardzo dobrą sprężystość.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005   od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00

gruby-fotel-konferencyjny-pikowny-guzikami

gruby-fotel-konferencyjny-pikowny-guzikami

gruby-fotel-konferencyjny-pikowny-guzikami

gruby-fotel-konferencyjny-pikowny-guzikamigruby-fotel-konferencyjny-pikowny-guzikamigruby-fotel-konferencyjny-pikowny-guzikami