Tylko online

Ludwik Bella - krzesło skośne Ludwik z oparciem przeszywanym w karo, pikowanym kryształkami o wys. 85cm od ziemi. Nogi białe.

# krzesła

Nowy produkt

Producent ławek przedstawia Państwu Belle – nowoczesne krzesła skośne z naszej wyjątkowej kolekcji Ludwik. Prezentowany model zachwyci wszystkich niebanalną fakturą oraz niecodziennym designem. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj samo oparcie, dzięki któremu otrzymujemy wygodne krzesła. Pikowana na wzór karo struktura została dodatkowo przeszyta niezwykle stylowymi kryształkami. Cały mebel charakteryzuje się dość kompaktowymi kształtami – niewielkie wymiary sprawiają, że te krzesła tapicerowane bez trudu dopasujemy do aranżacji naszego salonu, niezależnie od metrażu pomieszczenia. Nie da się ukryć, że zestaw krzeseł skośnych Bella posłuży jako meble do hotelu, do lokali gastronomicznych, a także w miejscach użyteczności publicznej, np. w urzędach. Stosunkowo niskie oparcie (85 centymetrów od ziemi) jest niezwykle wygodne. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko sprawia, że siedzenie nań to czysta przyjemność. Te nowoczesne meble nie posiadają podłokietników, dzięki czemu bez najmniejszego trudu można wsunąć je pod stół. Całość wykonana została z wysokiej klasy drewna bukowego. Te ładne meble są stabilne, a także wytrzymałe, nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji.

Więcej szczegółów

Opis

Wybarwienie drewna Biały
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Grupa - STANDARD / Symbol - BELLA 9098
Wymiary Szczegółowe, niezmienne wymiary krzeseł, określone są na jedny ze zdjęć. Wymiary elastyczne to, wysokość oparcia.
Dane techniczne Konstrukcja z drewna bukowego, której elementy łączone są czopami, klejone i skręcane. Do siedziska zastosowano wysokogatunkową piankę typu T-30 o bardzo dużym stopniu gęstości co oznacza doskonałą twardość i bardzo dobrą sprężystość.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005   od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00