Tylko online

Move Curry - ławka o szerokości 150cm z oparciem przeszywanym w kwadraty, pikowanym o wysokości 85cm od ziemi.

ław

Nowy produkt

Przedstawiamy Państwu produkt, który idealnie sprawdzi się w każdym salonie. Dodatkowo, sprawi, że codzienny odpoczynek z filiżanką gorącej herbaty stanie się czystą przyjemnością.. Stylowa ława Move Curry to połączenie klasy, elegancji i wysokiej funkcjonalności. Mebel nie tylko bez trudu wkomponuje się w aranżację domowego wnętrza – bez wątpienia posłuży również w poczekalni, lokalach użytkowych bądź gastronomicznych, a także hotelach i pensjonatach. Cała konstrukcja ławki Move Curry wykonana została z najwyższej jakości drewna bukowego. Materiał ten jest nie tylko niezwykle atrakcyjny wizualnie – w stylu vintage, ale również solidny, trwały oraz stabilny. Na szczególną uwagę zasługuje oparcie produktu. Pikowane kwadraty nadają całości niepowtarzalnego charakteru. Mebel posiada wygodne siedzisko o optymalnej szerokości 150 centymetrów. Po obydwu stronach znajdują się praktyczne podłokietniki, które podnoszą komfort użytkowania ławy. Mebel dostępny jest w różnej wersji kolorystycznej. Do wyboru zarówno barwa konstrukcji drewnianej jak i barwa obicia. Możliwość nabycia poprzez sklep internetowy.

Więcej szczegółów

Opis

Wybarwienie drewna Orzech brunat
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Grupa - PLATINUM / Symbol - MOVE CURRY
Wymiary Szczegółowe, niezmienne wymiary ławek, określone są na jedny ze zdjęć. Wymiary elastyczne to, szerkość maksymalna oraz wysokość oparcia.
Dane techniczne Konstrukcja z drewna bukowego, której elementy łączone są czopami, klejone i skręcane. Do siedziska zastosowano wysokogatunkową piankę typu T-30 o bardzo dużym stopniu gęstości co oznacza doskonałą twardość i bardzo dobrą sprężystość.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005  od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00