Tylko online

Western - siedzisko elementowe do krzeseł itp.

# siedziska

Nowy produkt

Siedzisko stebnowane, pikowane do krzesła. Zaoblony trapez na wymiar.

Opis

Co oznacza "Grubość całkowita" Na grubość całkowitą SIEDZISKA DO KRZESEŁ, składają się: płyta MDF o gr. 0,6cm i pianka tapicerska o różnej grubości w zależności od potrzeb Klienta, która ma wpływ na ostateczną, całkowitą grubość.
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Gold
Siedziska standardowe Są to siedziska z regóły stosowane jako wykończenie na szafkę w garderobie, szeroki parapet lub inne wnęki. Wykończenie obrzeży może dzielić się na kanciaste ze stebnówką lub zaciągane na płytę.
Siedziska elementowe Są to siedziska o bardzo szerokim zastosowaniu np. do hokerów, do krzeseł czy do jakich kolwiek wykończeń miejsc, które w przeróżny sposób wykorzystać można w celu zaadatowania miejsca do siedzenia.
Siedziska z oparciem Są to siedziska, którę w zasadzie są ławkami bez nóg wymagające samodzielnego zamontowania w sposób indywidualny w zalężności od warunków i możliwości.
Dane techniczne Siedziska do krzeseł, wykonywane są z pianki o wysokiej sprężystości typu T30 o grub. zależnej od wyboru Klienta, oraz z tkaniny tapicerskiej lub skór. Ich podstawą jest płyta MDF o grub. 6mm. NIE SĄ TO, DWUSTRONNIE MIĘKKIE PODUCHY !
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną