Tylko online

Casablanca - siedzisko wnękowe z oparciem. Wysokość oparcia 40cm.

# siedziska

Nowy produkt

Siedziska z oparciem. Stosowane tylko z warunkach umożliwiających zablokowanie odchylenia oparcia. Najczęściej wykorzystywane w celu zaadoptowanie długich, obszernych parapetów przy których wsparciem dla oparcia są ramy okienne fix.

Opis

Co oznacza "Grubość całkowita" Na grubość całkowitą SIEDZISKA, składają się: konstrukcja bukowa o grub. niezmiennej 6cm i pianka tapicerska o grubości 5cm .
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Standard
Siedziska standardowe Są to siedziska z regóły stosowane jako wykończenie na szafkę w garderobie, szeroki parapet lub inne wnęki. Wykończenie obrzeży może dzielić się na kanciaste ze stebnówką lub zaciągane na płytę.
Siedziska elementowe Są to siedziska o bardzo szerokim zastosowaniu np. do hokerów, do krzeseł czy do jakich kolwiek wykończeń miejsc, które w przeróżny sposób wykorzystać można w celu zaadatowania miejsca do siedzenia.
Siedziska z oparciem Są to siedziska, którę w zasadzie są ławkami bez nóg wymagające samodzielnego zamontowania w sposób indywidualny w zalężności od warunków i możliwości.
Dane techniczne Siedziska z oparciem wykonywane są z pianki o wysokiej sprężystości typu T30 oraz z tkaniny tapicerskiej lub skór. Siedziska z oparciem to solidna konstrukcja wykonana z drewna bukowego. Konstrukcja jest czopowana na klej i skręcana.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną