Tylko online

Aruba - siedzisko standardowe, kanciaste ze stebnówką, przeszywane w kwadraty pikowane guzikami. Grubość 7cm.

# siedziska

Nowy produkt

Czerwone siedzisko do garderoby.

Więcej szczegółów

Opis

Co oznacza "Grubość całkowita" Na grubość całkowitą SIEDZISKA, składają się: płyta meblowa o gr. 1,6cm i pianka tapicerska o różnej grubości w zależności od potrzeb Klienta, która ma wpływ na ostateczną, całkowitą grubość.
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Standard
Siedziska standardowe Są to siedziska z regóły stosowane jako wykończenie na szafkę w garderobie, szeroki parapet lub inne wnęki. Wykończenie obrzeży może dzielić się na kanciaste ze stebnówką lub zaciągane na płytę.
Siedziska elementowe Są to siedziska o bardzo szerokim zastosowaniu np. do hokerów, do krzeseł czy do jakich kolwiek wykończeń miejsc, które w przeróżny sposób wykorzystać można w celu zaadatowania miejsca do siedzenia.
Siedziska z oparciem Są to siedziska, którę w zasadzie są ławkami bez nóg wymagające samodzielnego zamontowania w sposób indywidualny w zalężności od warunków i możliwości.
Dane techniczne Siedziska wykonywane są z pianki o wysokiej sprężystości typu T30 o grub. zależnej od wyboru Klienta, oraz z tkaniny tapicerskiej lub skór. Ich podstawą jest płyta meblowa o grub. 16mm . NIE SĄ TO, DWUSTRONNIE MIĘKKIE PODUCHY !
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005   od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00