Mustang 03 - Zagłówek standardowy ze stebnówką na kant, przeszywany w kwadraty i pikowany o wymiarach 90 x 196cm.

zagłówek/wezgłowie

Nowy produkt

Zagłówek pikowany.

Więcej szczegółów

Opis

Zagłowki standardowe Są to zagłówki wykonane na jednym kawałku płyty meblowej z jednego całkowitego kawałka matriału o wymiarze max. 100 x 240cm. Dzielą się na dwa modele, różniące się wykończeniem obrzeży. Jedne mają obrzeża naciągane a drugie wykańczane stebnówką na kant.
Grupa i symbolu obicia mebla na zdjęciach Standard
Zagłówki elementowe Są to zagłówki wykonane z pojedynczych elementów tapicerowanych, montowanych na płytę meblową w celu stworzenia całóści o max. wymiarze 100 x 240cm. O wielkości całkowitej wezgłowia jak i wielkości poszczególnych elementów decyduje Klient.
Panele tapicerowane do samodzielnego montażu. Są to elementy tapicerowane o rządanych wymiarach, które mocować można przez klejenie do ściany za pomocą odpowiednich klejów lub przykręcając do innego podłóża. Rozmiarowo nie ograniczają . Szczegóły do ustalenia.
Dane techniczne Zagłówki i panele wykonywane są z płyty meblowej 16mm lub płyty MDF 6mm oraz pianki tapicerskiej i tkaniny lub skór. W zależności od potrzeb w komplecie znajdują się listwy montażowe i haki.
Termin wykonania i dostawy Termin wykonania zamówienia od 14 - 28 dni ROBOCZYCH, po potwierdzeniu zamówienia, udokumentowanego wpłatą jednej z proponowanych kwot określonych w otrzymanym od nas zamówieniu. Następnie inforujemy Klientów o terminie wykonania i dostawy mebli.
Mebel objęty gwarancją producenta 24 - miesięczną

Więcej informacji

Konsultacja i doradztwo telefoniczne  +48 530 444 342  lub  +48 690 45 2005   od poniedziałku do piątku  w  godz.   między   9.00 a 17.00